Náš tým

KekSik. | RedShark.

Hl.admin, tvůrce webu:

O něm: Admin serveru a webu, zakladatel webu a serveru, Let's player. Jako první jsem z našeho Studia začal dělat LP a hrát MineCraft (MC hraji od začátku Alphy). S klukama jsem se už dávno rozhodl točit nějaké videa ohledně Minecraftu a tak jsme založili studio "FAST". Náš první seriál se jmenoval "Přátelé z Bělehradu", který jsme točili velice rádi a měli jsme velkou chuť to natáčet. Byl to náš pevný začátek a myslím si, že celkem povedený.. Teď je ale ovšem vše jiné - Jsme zkušenější co se týče natáčení, hereckého výkonu, editování videí, atd. V novém seriálu zaujmu jednu z hl. postav a co se týče videí tak budu hlavní kameraman a editor videí. Jinak si o sobě myslím, že jsem fajn, klidný kluk (tedy jesti mě někdo vážně nenaštve), co se bude týkat náboru tak se mě nebojte, hlavu vám neukousnu :), pokud budete ve studiu tak se vám pokusím ve všech směrech pomoct jak v herectví, tak i v hraní na našem serveru! Hrajeme tam totiž "RP" (Roleplay), pokud ho nebudete dobře ovládat, tak neváhejte a zeptejte se mě, já vám poradím. Těším se na vás a doufám, že se k nám jednou přidáte! Každý u nás má šanci!
E-Mail: KekSikcze@gmail.com
+

MonsterCraft

Admin, spolutvůrce webu:

O něm: Nazdáár lidičky. Sakra mám napsat něco o mě. Ták se do toho pustím. Jsem adnimen na naše serveru kde natáčime. Minecraft ( kostičkovaný svět ) jsem objevil když byl v betě 1.7 . Od této doby ho hraji. Minulý rok jsme se rozhodly natáčet společná videa. Celkem to šlo s KekSíkem byla sranda natáčet v té době byl nejzkušenějsím hercem, a taky editorem videi a těch blbostí okolo toho. Co se týče mojí minulosti tak můj kanál na YT pořád existuje ale pod jinačím Nickem. Už moc nenátáčím snažím se prozkoumávat normální svět ( holky ehm. )  však to znáte. A pokud ne tak jdi ven a zkoumej taky :D . No to je asi tak vše. Doufám že ty co to čteš tak se někdy uslyšíme a uvidíme. Tak se mějte a nezlobte.
E-Mail: vavros.kuba@seznam.cz

 

+

Reacco (Krainer)

Admin, spolutvůrce webu:

O něm: Admin serveru a webu, minecraft jsem začal hrát v jedné z prvních verzí bety nachvíli jsem točil i LP ale zakrátko jsem přestal. Ve studiu taktrochu zastávám roli režiséra, dělám některé věci kolem desingu a na serveru se točím hodně kolem redstonu.V našem seriálu Herobrinovo prokletí jsem zaujmul roli herobrina.V seriálu přátelé z bělehradu jsem zaujmul roli kameromana jedné z hlavních postav která narozdíl od ostatních byla v seriálu od uplného začátku.
E-Mail: Regor04@gmail.com

 

+