Návrhy na příběh

Zde pište své návrhy na příběh seriálu, KTERÝ SE TOČÍ KOLEM MAFIE!
 
Nejlepší vybereme a napíšeme do popisku videa a do titulků ve videu.

 

Vaše návrhy na příběh seriálu

trosečnici na utěku

je to o 3 děti kteří plujou na cesty a tam je potka bouře a je to smete a stroskotaji na ostrovje kde najsou hrobku a v te najdou vzkaz:zde mate vybaveni na přežiti a bacha na ostrovje se jeden muž který tu žije a ma byle oči vas chce zabit.A tak tam hoši virostou a ten muž umře jeden se nakazy virózou a zbělají mu oči a chce nakazit ostatní jenže poslední dva brachove ho zabiji a pak dostaji odměnu že se udela lod a oni odplujou konec.

žena

Je to o kamarádech kteří najdou pod domem tajnou chodbu na konci té chodby hrob a rozkopou ten hrob a tam bude truhla se vzkazem na kterém bude napsáno : hledejte vydejte se na ostrov aqua : tak a tam už mě nic nenapadá tak si to už domyslete samy :)

návrh

Je to o astronautovi a jeho posádce která je poslána na misi do jiného vesmíru kde se mají setkat s jejich vládou jenže nevědí že se ta vláda pokusí dobýt vesmír a oni jsou bezvadný zdrojem informací budoucí invaze proto je opije bůhví čim a všechno z nich vytáhnou a hodlají je popravit po příletu jejich vlády ale to oni nevědí. ještě tu noc se ale místní podsvětí(lupiči,vrazi atd.) domluví že by to pěkně vládu naštvalo kdyby jim ty astronauty ukradli.A teď záleží na hrdinovi jestli se přidá ke svým společníkům nebo jestli půjde s lupiči a přidí se nočnímu běhu.

Děj do seriálu

Děj se může odehrát o jedný rodině z mafie který chce vládnout nad celým městem a svrhnout ostatní rodiny. Rodiny mafie můžou být 3. Ale jednoho dne se oběví někdo kdo chce zabít všechny mafiány a vládnout nad městem sám. A tak může být válka mezi mafiány, protože ten neznámej je rozeštve proti sobě. A jeden z rodiny z nejlepších musí chytit a zabít toho neznámýho a jeho gangstery, kteří s nim spolupracujou.

Návrh

Pribeh by mohl byt o cloveku jmenem (vymyslete si) ktery se pridal k New Yorske mafii ale jednou mu povi byvaly clen mafie ze ho jen vyuziji k vrazde a zabiji... (on) se musi rozhodnout... Bude verit novym pratelum nebo byvalemu clenu mafie?

Přidat nový příspěvek